راستش پرونده سازی و تنظیم پوشه کار اصلاً خوشمزه نیست و حتی کاری خسته کننده و ملال آور است. اما ما اینجا با ارائه‌ی چند تکنیک و راهکار ساده می‌خواهیم این کار خسته کننده را تبدیل به یک فعالیت جالب و اثر بخش سازیم.

در مراکز اختلال یادگیری ما نیازمند تنظیم یک پوشه و پرونده برای مراجعان مرکز هستیم. در این پوشه‌ها فرمهای مورد نیاز از نتایج آزمونها و تست‌ها و همچنین کاربرگ‌های تمرینی و بازپروی را نگه‌داری کنیم. سبک تنظیم محتوای این پرونده‌ها و خود محتوا یعنی نوع و تعداد فرم‌های مورد نیاز از دغدغه‌های تکراری مراکز یادگیری است.

ما قبلاً در این پست انواع فرم پرونده‌‌ی مراجعان مراکز اختلال یادگیری  به این مجموعه فرم پرداختیم و اینجا نیازی به تکرار توضیحات قبلی نیست. پیشنهاد می‌کنم آن را ببینید و بعد این پست را دنبال کنید.

اینجا می‌خواهیم در قالب یک فایل تصویری فرایند تنظیم فرم‌ها و پوشه سازی را توضیح دهیم. هم‌چنین به انواع فرمهای مورد نیاز و نوع چینش هر پرونده اشاره خواهیم داشت و در پایان هم مجموعه فرم پرونده مراکز اختلال یادگیری (۱۵ فرم ویرایش جدید ۹۷ بدون آرم و نام مرکز خاصی) را برای دانلود خواهیم داشت.

فیلم را ببنید تا با فرایند تنظیم پرونده و تکنیک‌های ریزی در این زمینه به خوبی آشنا شوید.

پیشنهاد پایانی هم این است از اینجا مجموعه فرم اشتراکی پرونده مراکز اختلال یادگیری را با فرمت pdf دانلود کنید.

اگر هم پرسش یا پیشنهادی دارید و یا می‌خواهید فرمی به این مجموعه اضافه گردد. در بخش نظرات منتظر پیشنهادات و نظرات خوبتان هستیم.

5 پاسخ
  • کمال بهرنگ
   کمال بهرنگ گفته:

   سلام
   ممنون
   اگر ایمیلت مشکل نداشته باشد در عرض چند ثانیه ایمیل خواهد شد. دوباره بزن. مشکلی بود باز خبر بده تا به شیوه دیگری خدمت بفرستم.
   پوشه spam ایمیلت را هم چک کن.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =