آیا فرزند شما یا دانش‌آموزتان اشتباهات املایی زیادی دارد؟ نگران نباشید! ما در کنار شما هستیم. این دوره‌ی مجازی، از ایده‌های خلّاقانه‌ی تاریاد است که برای نخستین بار در کشور اجرا می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام مطالب زیر را مطالعه نمایید.

اطلاعات بیشتر درباره‌ی دوره‌ی مجازی املا

 • در این دوره‌ی آموزشی که شش هفته طول می‌کشد؛ کارشناسان مرکز به صورت کاملاً تخصصی و انفرادی روش‌های درمانی و آموزشی را برای شما  ارسال خواهند نمود.

  شما معلم یا والد گرامی، به عنوان راهنما و تسهیلگر در کنار دانش‌آموز و کودک خویش خواهید بود؛ نتایج و بازخوردهای خویش را در پایان فعالیت با کارشناس به اشتراک می‌گذارید.


  کاملاً در جریان بهبود و پیشرفت کودک خویش قرار می‌گیرید. هم چنین با جدیدترین متد و روش‌های توان‌بخشی و آموزشی آشنا خواهید شد.


  پیچیدگی خاصی ندارد؛ فعالیت و تمرینات در قالب فایل‌های pdf یا سایر  فرمت‌ها به صورت آماده در اختیار شما قرار خواهند گرفت.


  این دوره کاملاً ابتکاری است و روشی نوین در راستای عدالت آموزشی و فراهم نمودن شرایط یادگیری همه جا،هر زمان و برای همه است که برای نخستین بار توسط تاریاد انجام می‌گیرد.


  سرپرست گروه و کارشناس ویژه‌ی دوره؛ رتبه‌ی اوّل کشوری در جشنواره‌ی تدریس (گروه مشکلات یادگیری) را کسب کرده است.


  از تمرینات و روش‌های توان‌بخشی و آموزشی می‌توانید؛ تا مدت‌ها بعد از اتمام دوره هم، بهره بگیرید.

ثبت نام دوره‌ی مجازی رفع مشکلات املایی

شهریه‌ی دوره

شهریه‌ی این دوره‌ی مجازی: ۶۰۰۰۰ هزار تومان می‌باشد.

این یک فرصت است!

 به همه‌‌ی کسانی که کودک یا دانش‌آموزی دارند که در  درس املاء دچار مشکل می‌باشند و اشتباهات املایی فراوانی دارند؛ شرکت در این دوره‌ توصیه می‌گردد.