تاریاد

تاریاد

تارنمای یادگیری

یادگیری لذتی طبیعی است. این لذت را از کودکان دریغ نورزیم!

کارهای در حال اجرا

افتتاح بخش یادبرگ‌های ویژه
تولید محتوای یادبرگ ها

ارائه‌ی خدمات تخصصی در حوزه‌ی آموزش و یادگیری

به آموزگاران و کارشناسان مراکز یادگیری، پدران و مادران عزیز و مدارس و مراکز مشکلات یادگیری

تاریاد، با طراحی و اجرای ایده‌های آموزشی، به ارائه‌ی خدمات و محصولات، در حوزه‌ی آموزش و یادگیری می‌پردازد. سایت تاریاد از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است؛ که به طور خلاصه بدان اشاره می‌گردد:

ـ یادبرگ:  کاربرگ‌هایی تحت عنوان “یادبرگ” ـ برگه‌ی یادگیری ـ می‌باشند که در دو حوزه‌ی تحصیلی و فرایندی، با تمرکز بر مقطع ابتدایی(پیش دبستان تا ششم ابتدایی) جهت تعمیق،ترمیم و  گسترش یادگیری کودکان تهیه شده است. پشتیانی و تقویت مهارت‌های تحصیلی در کنار تقویت و پرورش فرآیندهای روانشناختی کودکان (دقت و توجه، ادراک، حافظه و…)  و ارائه‌ی تمرینات تلفیقی با پوشش هم‌زمان هر دو حوزه، از هدف‌های، دوست داشتنی یادبرگ‌هاست.

ـ روزنوشته‌ها: به اشتراک گذاری تجارب و دغدغه‌های حوزه‌ی آموزش و یادگیری و پرداختن به مسائل به ظاهر کوچک و سعی در تحول آفرینی در همان سطح، مسیری است که روزنوشته‌ها طی خواهد کرد.

ـ ارائه‌ی خدمات تخصصی در حوزه‌ی آموزش و یادگیری به آموزگاران و کارشناسان یادگیری، پدران ومادران، مدارس و مراکز مشکلات یادگیری از طریق اجرای طرح‌های آموزشی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی،مشاوره و اجرای دوره‌های مجازی و آنلاین از دیگر اولویت‌های تاریاد است.

ما دوست نداریم تفاوت، تازگی، طراوت، ابتکار و خلاقیت و… واژه‌هایی باشند که در مورد تاریاد به کار می‌بریم. بلکه امیدواریم خدمات و محصولات ما محمل و مصداقی برای این واژه‌ها باشند.

و بالاخره هر وقت فرصت شد؛ این عبارتی است که در تاریاد مرورش می‌کنیم:

                        همه‌ی شرایط مهیا؛ کودکی می‌خواهد یاد بگیرد!

جهت آشنایی بیشتر تاریاد و دیدن رزومه مدیر سایت؛ بخش مستندات را هم می‌توانید ببینید.

                          کمال بهرنگ مدیر تارنمای یادگیری: تاریاد

مخاطبین ما چه می‌گویند؟