بالاخره بعد از مدتها، جرح و تعدیل و ویرایش،”کاربرگ املا و فرم تحلیل اشتباهات املایی و دیکته نویسی” نسخه 95.1 را با همکاری جمعی از شما همکاران عزیز و گرامی آماده نمودیم.

تحلیل و طبقه بندی اشتباهات املایی

تحلیل و طبقه بندی اشتباهات املایی و دیکته نویسی

چیزی که دوست دارم بدان اشاره کنم این است، در تهیه‌ی این فرم از همکاران زیادی نظر و رای گرفته شده است و طی چند مرحله ویرایش به اینجا رسیده است. همین‌جا از همه‌ی همکاران بزرگوار که در این زمینه مشارکت داشته‌اند تشکر می‌کنم. (بخصوص دکتر رحیمی عزیز، خانم محمودپور، خانم بهرامی، آقای دلسوز، خانم اعتمادزاده و چند نفر دیگر از همکاران حوزه‌ی آموزش و مشکلات یادگیری کودکان. بقیه هم بر بنده ببخشایند که حالا اسامی یادم نیست.)

چند نکته در رابطه با فرم تحلیل و طبقه‌بندی اشتباهات املایی:
ـ هنوز این فرم جای کار دارد و می‌توان دقیق‌تر و کاربردی‌ترش نمود. امیدوارم با ارائه‌ی نظرات خویش ما را در این زمینه یاری فرمایید.

ـ به مرور بعد از گرفتن نظر همکاران، تغییراتی بر روی آن اعمال خواهد شد و همواره نسخه‌ی به‌روز آن در اینجا قرار خواهد گرفت.

ـ این فرم زمان زیادی از وقت و انرژی بنده را گرفته است و وسواس خاصی در چیدمان و طراحی آن داشته‌ام. (حدود 6ماه و بیش از 20 بار ویرایش کلی و چزئی) این را برای تعریف کردن نمی‌گویم؛ بلکه می‌خواهم بگویم، همکاران گرامی در عمل و کاربست نواقص آن را خواهید دید یا ایده‌هایی بهتر به ذهنتان خواهد خورد. بازخورد آنها به بنده، هدیه‌ی خوبی خواهد بود. منتظر هدیه‌های شما هستم.

دانلود کاربرگ املا و فرم تحلیل اشتباهات املایی

 

 

 

ـ اگر دوست دارید به یک مجموعه‌ی بی‌نظیر از کاربرگ‌های املایی و دیکته نویسی دسترسی داشته باشید؛

مجموعه کاربرگ‌های املا ” پیشنهاد ماست.

مجموعه کاربرگ املاء

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =